Nasi Partnerzy

InveStar to grupa osób, które łączy wspólna pasja – inwestowanie w nieruchomości. Na polskim rynku działa od 2005 roku. Zespół InveStar to pasjonaci oraz specjaliści z dziedziny obrotu, zarządzania, wyceny i prawa nieruchomości jak również zarządzania inwestycjami. Podstawową działalnością InveStaru jest obrót nieruchomościami.
Sparta Invest wywodzi się z grupy InveStar.
Kancelaria Adwokacka Olgierd Świostek świadczy kompleksową pomoc prawną firmom oraz klientom indywidualnym. Specjalizacja kancelarii obejmuje pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa: nieruchomości, umów, odszkodowań, spadkowego oraz rodzinnego, handlowego i gospodarczego, w tym tworzenie, rejestracja oraz obsługa korporacyjna spółek, administracyjnego w zakresie procedur budowlanych, spółdzielczego oraz pracy.
Kancelaria Doradztwa Prawnego i Podatkowego Stella Brzeszczyńska specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych, związanych z szeroko pojętym prawem nieruchomości. Dodatkową specjalnością jest podatek od spadków i darowizn.
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik" stawia sobie za cel ucywilizowanie rynku wynajmu detalicznego w Polsce i promowanie zachodnich standardów.
Sparta Invest jest Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia "Mieszkanicznik".